Nastavení outlook

Ahoj ,poradí mi někdo jak nastavit outlook 2007 s e mailem [email protected] , řeším to přes Google už dva dny a zatím je to marný boj. Osttaní meily -seznam,centrum jsou nastaveny a fungují.
Díky Tom007

Musíš se připojit přes IMAP, outlook 2007 nepodporuje na google POP

EDIT: Nevím, jak je to přímo u té domény geocaching, ale normální google email musíš v nastavení to IMAP povolit.

EDIT 2: Manuál pro OTK 2007 je zde - v češtině neexistuje, ale je to celkem názorné
http://mail.google.com/support/bin/answer.py?answer=77689&topic=12920

IMAP ani POP3 nejede to , nějaký jiný nápad ? :frowning:

Zkus napsat co konkrétně nejde a jak se to chová.

Podle návodu na gmailu je to podporovaný klient. Ale ten návod je dost strohý :frowning:

Přes webové rozhraní schránky musíš v nastavení povolit použití protokolu POP nebo IMAP

Je vse v jinem vlakne:
http://www.geocaching.cz/forum/viewthread.php?forum_id=13&thread_id=9420&pid=106858#post_106858

S outlookem nemam problem.
Tam jsem to psala.
Chce jen dobre hledat.
:wink:

jo zatím díky ten odkaz jsme přehlídl, dát vědět jak to dopadlo.

Tak jsem se prokousal angličtinou a už to šlape diky za rady .