Nastavte si avatary

Toto je testovací vlákno pro nastavení avatarů.

tak to si hned zatestuju :wink:

tak mi zatim nejde ani avatar ani podpis

test

test2

test3 (rychlá odpověď)

Copak avatar, ale podpis je oříšek :slight_smile:

V podpisu zřejmě nemůže být "tag" img, tag url je v poho…

Už to funguje, nebyl povolený znak "&".

Abych to rozvedl. Z původního systému byla převedena uživatelská jména se znaky, která php-fusion v username normálně neumožní zadat a pak to kvůli kontrolám při ukládání změny profilu nezapsalo do databáze. Kdyby byl ještě s nějakým username problém, tak dejte vědět.

V tom tagu img ? Nějak to stále nefunguje :frowning:

Tak taky jeden testík

to byl jiný problém. Nešlo změnit profil, když username obsahoval jiné znaky než alfanumerické

Tak taky jeden testík

Hmmmm, AVATAR zatim nic!?! (jpg 80kilo) :@

Max. velikost souboru: 30Kb / Max. velikost obrázku: 100x100

Admine díky, nějak jsem pozorně nepřečet povolenou velikost obrázku do avataru - už je tam. :smiley:

Myslím, že u velikosti obrázku 100x100px se snad nedá očekávat, že by mohl mít velikost větší než tak 20kb :slight_smile:

Pokus c.1

zkouška