Náš dačický geokolega navrap si včera v Maříži k narozeninám nalezl jubilejní 100. kešku.
Die Hexenschussbrigade gratuluje a přeje spousty pohody do dalších lovů [;)]
Náš dačický geokolega navrap si včera v Maříži k narozeninám nalezl jubilejní 100. kešku.
Die Hexenschussbrigade gratuluje a přeje spousty pohody do dalších lovů [;)]
Za což z velké části děkuji právě Die Hexenschussbrigade, kteří mi “za humny” založili spoutu nových, krásných keší, na kterých člověk pozná, že je pořád jenom začátečník… Díky moc.
Kdepak stovecka je zlomovy moment. Moc gratuluji !!
Tak to mi nedá, abych se nepřipojil se svými gratulacemi! S nadílkou od Die Hexenschussbrigade by mohla brzy padnout i druhá stovečka ne?! [;)]
Kněžd@