k-lord
květen 27, 2009, 6:36odp.
21
Roman_Jaromer napsal/a:
Asi se sem hodí nejvíc toto téma.
Zajímalo by mě, co byste udělali být na našem místě. Jedná se o čerstvě založenou kešku OBROK 09 [cache]GC1Q9EK[/cache].
Jedná se o mysterku s cílem v podzemních chodbách. Bohužel krátce po zveřejnění, po necelém měsíci, se stalo to, že vchod, který byl otevřený po mnoho desítek let, byl zazděn, takže místo, kde byla keška původně je nepřístupné.
Máme teď 3 možnosti:
Zrušit kešku, což nechci
Změnit umístění kešky o více jak 1 km a jen trochu změnit výpočet, ale tím pádem už vlastně ochudím ty, co už viděli jinou část podzemí tím, že se o tom třeba nedozví.
Změnit umístění kešky a částečně indície k výpočtu (část výpočtu by zůstala stejná, část šifry by byla změněná a založit tuto kešku jako novou a tu starou na starém místě archivovat, protože přece jen ukážeme zase jiné pěkné místo a napadl mě i trochu jiný způsob hledání.
Samozřejmě je tu i možnost, že to dopadne dle bodu 1), protože nenajdu vhodné místo, ale to bych zrovná já sám osobně dělal moc nerad.
Co si myslíte o podobné situaci - zrušit původní kešku a udělat novou o trochu jinou a trochu jinde jako 3), nebo předělat a nechat pod původním kódem, i když bych nyní udělal třeba i trochu jiný postup hledání a částečně i počítání?
Je taky otazka proc byl vchod po tak dlouhe dobe zazden. Zrovna kratce pote, co se tam schovala keska. :D:D:D
ja sam bych asi volil bod 2.
Souvislost zazdění s GC není - za ten měsíc tam bylo max. 30 lidí a lezli jsme tam i předtím. Ale bohužel dnes se řeší vlastnictví místa, kde se keška nachází, neboli vlastnictví podzemních chodeb, u soudu.
Viz. http://www.ct24.cz/regionalni/47776-soud-resi-vlastnictvi-chodeb-josefovske-pevnosti/
A protože v okolí je to podle úředníků nebezpečné, rozhodli se zazdít vstupy, které jsou veřejně přístupné. Naštěstí zatím snad jen v jedné části chodeb… Aby kdyby se tam náhodou něco stalo, tak aby někdo nemohl město žalovat…
hplus
květen 28, 2009, 9:58odp.
23
Roman_Jaromer napsal/a:
Souvislost zazdění s GC není - za ten měsíc tam bylo max. 30 lidí a lezli jsme tam i předtím. Ale bohužel dnes se řeší vlastnictví místa, kde se keška nachází, neboli vlastnictví podzemních chodeb, u soudu.
Viz. http://www.ct24.cz/regionalni/47776-soud-resi-vlastnictvi-chodeb-josefovske-pevnosti/
A protože v okolí je to podle úředníků nebezpečné, rozhodli se zazdít vstupy, které jsou veřejně přístupné. Naštěstí zatím snad jen v jedné části chodeb… Aby kdyby se tam náhodou něco stalo, tak aby někdo nemohl město žalovat…
Proste nas Roman a jeho "spoluvinici" hnali do nebezpecnyho podzemi. Coz je navic s FTF metodou BF naprosto vybusna kombinace (zvlast pro tohle forum)
Ja hlasuju pro novou kesku - ale uznavam, ze jako majitele by me mrzelo, ze tu puvodni sifru a tak rozlustilo tak malo lidi (jeste min nez naslo :D).
Tak si ji koukej vyluštit dodatečně Jinak tě stejně třeba nemine luštění… Abych tě příště nevyzkoušel ze znalosti skautingu, až budeš potřebovat na rychlo řidiče na FTFko :D:p:D