Návštěva již nalezené keš

Je taky otazka proc byl vchod po tak dlouhe dobe zazden. Zrovna kratce pote, co se tam schovala keska. :D:D:D
ja sam bych asi volil bod 2.

Souvislost zazdění s GC není - za ten měsíc tam bylo max. 30 lidí a lezli jsme tam i předtím. Ale bohužel dnes se řeší vlastnictví místa, kde se keška nachází, neboli vlastnictví podzemních chodeb, u soudu.
Viz. http://www.ct24.cz/regionalni/47776-soud-resi-vlastnictvi-chodeb-josefovske-pevnosti/
A protože v okolí je to podle úředníků nebezpečné, rozhodli se zazdít vstupy, které jsou veřejně přístupné. Naštěstí zatím snad jen v jedné části chodeb… Aby kdyby se tam náhodou něco stalo, tak aby někdo nemohl město žalovat…

Proste nas Roman a jeho "spoluvinici" hnali do nebezpecnyho podzemi. Coz je navic s FTF metodou BF naprosto vybusna kombinace (zvlast pro tohle forum) :smiley:

Ja hlasuju pro novou kesku - ale uznavam, ze jako majitele by me mrzelo, ze tu puvodni sifru a tak rozlustilo tak malo lidi (jeste min nez naslo :D).

Tak si ji koukej vyluštit dodatečně :slight_smile: Jinak tě stejně třeba nemine luštění… :wink: Abych tě příště nevyzkoušel ze znalosti skautingu, až budeš potřebovat na rychlo řidiče na FTFko :D:p:D