Z DŮVODU BEZPEČNOSTNÍCH OPATŘENÍ PŘI NÁVŠTĚVĚ PRESIDENTA USA UZAVÍRÁM K DNEŠNÍMU DNI KEŠE: LOGO, RIVERSIDE, VLTAVA RIVER, ZÁMEK, PŘEPADENÍ NA EVROPSKÉ, FAUSTŮV DŮM A HRADBY. NEODLOVUJTE. KEŠE NEJSOU NA SVÉM MÍSTĚ.
No, ta zpráva zní velice suše a nudně…
Pak mě napadlo, že znám odhadem asi 26 důvodů proč disablovat a fyzicky odstraňovat keš, ale tento mezi nimi není… ![]()
Pak jsem začal přemýšlet co by se stalo, kdyby tam ty kešky zůstaly, resp. co se stane s těmi ostatními, které poblíž zůstanou… :o
- keše budou odstraněny pyrotechniky
- dojde k zatčení/zneškodnění/zastřelení podezřelého individua poblíž projíždějící prezidentské kolony
- Obama bude mít navíc několik DNF

Nejsmutnější na tom ovšem je, že se Dpmanův přístup zdá rozumný a odpovědný ![]()
jj je to rozumné…
VZHLEDEM K NAVSTEVE JEDNOHO VELE DULEZITEHO INDIVIDUA VYPADNETE Z PRAHY. NEBO ASPON NELEZTE NA ZAPADNI BREH VLTAVY. :@
Obzvlast to Prepadeni na Evropske musi pryc
Z toho by moh bejt celosvetovej maler… ![]()
Tak jako tak jsem zvědavej, jak se americký "kačeři" v Praze ukážou u ostatních kešek! Ale snad to nebude až tak horký - teoreticky by jeden řek, že v Americe vůbec GC nemůže fungovat…
Rozhodně si ale dám v exponovaných dnech v centru Prahy s keškama pokoj.
Nojo, ale co když Obama kešuje ??
Taky ti to navozené téma připadne naprosto směšné … Ano budou uzavřené oblasti, ale … "disejblovat" keše na trase je podle mínění kašera z provincie naprostá pitomost. ![]()
Už vidím jak nějakého kačera sestřelují z toho stromu:D
No a co teprve ta mystery na Stvanici… odsud muze být výhled prímo do pokoje Obamy - jak dělané pro snipera - kdo z vás se tam chystá vylézt?![]()
Obávám se, že to směšné není, ale spíš smutné, jak jsem psal ve svém původním příspěvku.
Bohužel taková státní návštěva je spojena s relativně velkým bezpečnostním rizikem a tím pádem i s odpovídajícími bezpečnostními opatřeními. Nemám osobně moc dobrý pocit, že na ulici kromě lidí s vlaječkami musí být i ostřelovači apod. Což je blbý, ale nedá se s tím nic dělat. ![]()
Disablovat dotčené krabky a dokonce je odnést považuji za vysoce odpovědné. Klidne si dokážu představit ten rozruch z nahlášení "podezřelého" předmětu či "individua".
A o takovou publicitiu asi nikdo nestojí, že? ![]()
Můžeme si z toho dělat srandu, což je fajn, můžeme nadšeně zdravit amerického prezidenta nebo manifestovat proti západnímu imperialismu, ale ke kešování to asi nebude ten nejvhodnější čas B)
Mně to taky přijde mírně unáhlené. Když už tam budou taková bezpečnostní opatření, tak tam stejně nikoho bez lustrace a udání důvodu pohybu na inkriminovaných místech nepustí… A i kdyby to nebylo tak přísné, tak bych fakt chtěl vidět toho vola, který tam zrovna v tyhle dny poleze. Byl bych za to ať si to sám pěkně vyžere do dna, když nepoužívá mozek a neumí si odpustit jeden hloupý bod… Za blbost se platí… A na druhou stranu ale i získávají zkušenosti, které se v životě člověku budou ještě určitě hodit ![]()
Mně to připadá, že už i tady (asi podle vzoru v našich zákonech) je tendence vymýšlet různé obezličky a chránit všechny před vlastní blbostí, "hlavně dělejte co se vám říká a nesnažte se použít svůj vlastní rozum" ![]()
No, ale to jsem trochu už off topic, když už jsi to dal pryč…
Jasný, že kešuje. Obama
Ale neloguje… shame on you, BB!!!:D:D
Hysterie nemá smysl, ale v případě exponovaných keší to rozumné asi je. Geocaching je dost velká pí… už sama o sobě, ještě aby někomu přidělávala práci a starosti, tam kde nemá. To už bohužel bez smajlíků.
alkes napsal/a:
Jasný, že kešuje. Obama
Ale neloguje… shame on you, BB!!!:D:D
Hysterie nemá smysl, ale v případě exponovaných keší to rozumné asi je. Geocaching je dost velká pí… už sama o sobě, ještě aby někomu přidělávala práci a starosti, tam kde nemá. To už bohužel bez smajlíků.
Neloguje, protože jeho brácha je Chuck Norris, nikdy by ho nedohonil.
No ja mam kesku jeste bliz k ceste toho prezidenta, ale myslim, ze to pro mne neni az tak vyznamna osoba abych kvuli ni odnasel svoji cache. Dokonce bych byl potesen, kdyby se mi tam zalogoval on osobne, pripadne nekdo z jeho ochranky, ale to se na 99,99% nestane. Ale radsi mizim z Prahy pryc, abych se nemusel setkat s nejakym omezenim, ktere tato osoba vyvola.
Solim napsal/a:
Dokonce bych byl potesen, kdyby se mi tam zalogoval on osobne, pripadne nekdo z jeho ochranky, ale to se na 99,99% nestane.
To by byl docela mazec, kdyby musely zpravodajské služby USA kontrolovat všechny potencionální kešky v Obamově dosahu, případně luštit všechny mysterky, protože jeden nikdy neví, kde mají finálové souřadnice ![]()
No jak tak čtu návod jak přežít návštěvu pana P, tak začínám pomalu litovat Pražáky. Hláška o doporučení, neotevírat okna je naprostá bomba.
CykloDav napsal/a:
No jak tak čtu návod jak přežít návštěvu pana P, tak začínám pomalu litovat Pražáky. Hláška o doporučení, neotevírat okna je naprostá bomba.
No,ono kdyz mas okna kancelare na parkoviste pred Ministerstvem zahranici …
Dobre si pamatuju, kdyz tady byl Bush, tak do prace jsem sel pres tri zatarasy … na kazdym lustrace…
Zase na druhou stranu se jim nedivim.
dp.man se zachoval správně, docela ho chápu, já mám sice keš poblíž hradu, ale tam až kde je se snad nedostane.
Ale schválně kolik kešek budou logovat pyrotechnici
neznámý předmět uložený na podezřelém místě
Nalezen Logbook (potencionální seznam teroristů) B)
brazajar napsal/a:
No,ono kdyz mas okna kancelare na parkoviste pred Ministerstvem zahranici …
Dobre si pamatuju, kdyz tady byl Bush, tak do prace jsem sel pres tri zatarasy … na kazdym lustrace…Zase na druhou stranu se jim nedivim.
Já jo, Bush už prezidentem není, co z toho plyne? Investujou do něčeho co nemá budoucnost ![]()