Zdravím reviewery,
opět se tu objevila keš, kde si autor pravděpodobně popletl funkci k archivování-jedná se o krabičku [cache]GC1K2G1[/cache]. Mohl by se na to některý z vás při chvilce volna podívat?
Děkuju!
Vyřešeno, dík za info, mohu zamknout.
Zdravím reviewery,
opět se tu objevila keš, kde si autor pravděpodobně popletl funkci k archivování-jedná se o krabičku [cache]GC1K2G1[/cache]. Mohl by se na to některý z vás při chvilce volna podívat?
Děkuju!
Vyřešeno, dík za info, mohu zamknout.