Mám malou prosbu - udělalo by mi velkou radost, kdyby někdo z vás měl nějaký pěkný neaktivovaný coin, který by byl ochotný za odpovídající úplatu přenechat… K předání v Praze, pokud možno ještě dnes nebo zítra :). místem a časem se přizpůsobím. Když se nikdo nenajde, svět se nezboří, ale nenechte si ujít jedinečnou příležitost zapsat si do knihy modrého života dobrý skutek B)
ani jsem v to moc nedoufal, ale podařilo se.. a navíc takový pěkný GC. díky šemíkovi75 za ochotu… a téma zamykám.