Dnes jsme se zastavili cestou domů ze ZOO na " Velké skále " . Pohled sice krásný, Ale v okolí kešky jsme našli velké množství použitých jednorázových injekčních stříkaček. Přímo u kešky nic nejní. Kdyby bylo, tak jsem se na ni vybodl. Ale jestli tam někdo půjdete, tak velkýho bacha, aby jste si neodnesli něco na celý život. Cestou zpátky jsme u přilehlé zastávky MHD potkali dva městký četníky, kterým jsme to sdělili, že se tam takovýto " poklad" nachází ( myslím, že mají povinnost zařídit uklid), ale z jejich reakcí nevypadalo, že by je to moc zajímalo. S dětma bych tam nelezl.