V poslední době mám problémy s tím, že mi nechodí e-maily, když někdo nalezne moji cache. Dříve mi chodily, ale teď stávkují. Prosím tedy o nějakou radu. (tak to vypadá, že jsem něco někde špatně zmáčkl a vypnul si příchod těchto e-mailů) Předem moc díky!
Radši si ještě zkus napřed zkontrolovat spamový koš než začneš zaškrtávat a odškrtávat okénka ve svém profilu.