nefungující GPS modul??

ahoj....mám PDA FS Pocket Loox 720 a BT GPS modul Navilock 308....donedávna normálně fungující a nyní po úplném vybití obého: PDA obnoveno , modul nabit...kontrolka nabití zezelenala a zhasla a normálně na modulu svítí fixace polohy( prostření zelená svítí a při změně polohy bliká......jen mi nefunguje spojení s PDA...kontrolka BT blikne při zapnutí ale PDA modul vůbec nevidí

 

poradíte?....zda je chyba v modulu, nebo v PDA

 

pozn.: jiná zařízení PDA bez problému vidí...telefon,atd

 

díky David T.                      icq: 272-988-735

Externí BT GPS modul by měl být vždy ve viditelném stavu pro vyhledávání. Vyzkoušel bych tedy vyhledat modul jiným zařízením s BT (třeba mobil, desktop PC či notebook s BT). Pokud nejde o HW závadu BT modulu, mohl by pomoci jeho reset (snad to bude v dokumentaci, tento modul neznám, mám Nokia LD-3W).

je neviditelný....myslíš, že když odpojím baterii, lze to považovat za hard reset?

 

Nektere BT GPS moduly se odpojenim baterie uvedou do tovarniho nastaveni (=hard reset), ale nektere ne (maji nastaveni ulozeno v pameti nevyzadujici napajeni), nutno vyzkouset. Baterii je treba odpojit radove alespon na hodiny. Pokud modul nevidi zadne zarizeni, pak se jedna zrejme o zavadu BT a jedina pomoc bude reklamace.