Dnes je Tomasa (vsetko najlepsie Mickovi, Solocacherovi a dalsim gc Tomom
a pranostika nam geocacherom veru nic dobre nepredpoveda :(: Zima, kterou Tomáš nese dlouho námi ještě třese…
Děkuji a “Vítové si přejí navzájem” (Cimrman - Blaník, pro ty, kdož neznají)