Když tady pořád řešíme nejlepší a nejhorší věci v kešich apod., tak bychom se mohli podělit i o nejnezčí fotografie u logů našich cache…
Například k naší keši teď přidal hoznat-cz takovou lahůdku, která mě opravdu dostala a už ji mám na ploše. Předělali jsme naši původní cache tak, že je z ní multinka a vede na místa, odkud je naše rodné městečko jako na dlani, a tato fotka mi připadáí opravdu geniální:
Od Colonela jsem už pár obrázku viděl, ale toto je opravdu jedinečné.prostě při něm stáli v tu chvíli všichni svatí. Toto se nedaří na zákázku.To je prostě fotografické štěstí se vším všudy. Blahopřeji.( a tiše doufám, že se snad někdy taky zadaří.
Já mám tu zkušenost, že čím úporněji se snažíš ,tím víc to jde do kopru.Moje nejzdařilejší mě většinou příjemně překvapily až když jsem je doma prohlížel.Jindy jsem měl pocit , že "teď to tam mám" a jdu domů a doma jsem se nestačil divit:(