NEJ...hezčí Foto

Když tady pořád řešíme nejlepší a nejhorší věci v kešich apod., tak bychom se mohli podělit i o nejnezčí fotografie u logů našich cache…

Například k naší keši teď přidal hoznat-cz takovou lahůdku, která mě opravdu dostala a už ji mám na ploše. Předělali jsme naši původní cache tak, že je z ní multinka a vede na místa, odkud je naše rodné městečko jako na dlani, a tato fotka mi připadáí opravdu geniální: :slight_smile:

pri keske Byli jsme a budem (GCWPP2/JaKR)

No nedisponuji kvalitní foto technikou, takže se s předchozí fotkou nemohu srovnávat. Většinou mám u sebe jenom mobil, takže spíše ilustrační fotografie. Ale někdy se poštěstí a podaří se mi vyfotit třeba kolegy přímo u kešky :):
http://www.geocaching.com/seek/log.aspx?LUID=7662cef0-0ab8-467c-b878-e1ce012982b9&IID=654b51b7-77dd-4965-9dc3-cbf69e173ba3

jaj! toz tu jsem mel taky na plose jeden cas :slight_smile: A drobik - nejsi nahodou z Lanzhota?

heh, mam skoro stejnou, snad 2 roky starou fotku, byla i v prvnim geokalendari:)
(visit link)

Mne naprosto vyrazila dech tahle fotka:http://img.geocaching.com/cache/log/e6b36734-937c-4de8-8f82-3a9d0589bfc7.jpg. Autorem je Colonel74 a věřte nebo ne, je to fotografované v Českém ráji!

Nejhezci zapady slunce jsou stejne ve Stredohori :slight_smile:
kopce na zapad od Labe od Cereniste
Bukova hora ze Strazneho vrchu

Od Colonela jsem už pár obrázku viděl, ale toto je opravdu jedinečné.prostě při něm stáli v tu chvíli všichni svatí. Toto se nedaří na zákázku.To je prostě fotografické štěstí se vším všudy. Blahopřeji.( a tiše doufám, že se snad někdy taky zadaří.

Někdo holt to štěstí má, ale musí taky umět. Tady je další fotka od Colonela http://www.geocaching.com/seek/log.aspx?LUID=a3392210-15cf-48b6-b66f-94159fd7f6c8&IID=cc935eb7-3aed-499c-b569-5332a38b94d8. Shodou okolností jsem se v té době pohyboval ve stejných místech a i naživo to byla moc krásná podívaná, ale Colonel z toho udělal umění.

Já mám tu zkušenost, že čím úporněji se snažíš ,tím víc to jde do kopru.Moje nejzdařilejší mě většinou příjemně překvapily až když jsem je doma prohlížel.Jindy jsem měl pocit , že "teď to tam mám" a jdu domů a doma jsem se nestačil divit:(

Tak to musím protestovat. Nejhezčí západy slunce jsou na Šumavě. :slight_smile:

měl bych tu jednu méně romantickou http://www.geocaching.com/seek/log.aspx?LUID=7dd7fb98-2d5e-4248-a681-405f9dbbc44f&IID=b4c45124-c91c-409f-b2b2-e24688ba72f0

Pořídili jsme ji před pár dny v Krkonoších u kešky GC131HT - Hucul Farma http://www.geocaching.com/seek/cache_details.aspx?guid=dfdbde05-85e7-4336-affa-15d5df161e6c

škoda jen, že má hucul trochu ustřižené ucho :slight_smile: