Dnes jsem si všiml po zalogování nálezu St. Henry and Kunhuta by istari (GCRQY3), že se na hlavní stránce nezobrazuje to, že je dnes již několikrát nalezená a nezobrazuje se ani obvyklé zatržítko pro ulovené keše… nebo je to jenom u mne na počítači
???
Dela to i me - v prosinci se mi to stalo asi 3x, vzdycky se to po par hodinach spravilo, takze snad se to spravi i tentokrat ![]()