Zdravím všechny, již delší dobu sleduji frmol na těchcto stránkách, abych řekl pravdu velmi mě to nadchlo a až budou peníze tak se také přidám a pořídím si GPS, nic méně to se netýká mého dotazu. V létě (na přelomu července a srpna) bude u Brna probíhat středoevropské setkání skautů (cca 3000 účastníků), v jedné části programu by jsme pro ně chtěli připravit GPS orientační běh, Touto cestou bych chtěl požádat zda se mezi Vámi nenajde nějaká grupa která by byla schopna zapůjčit na 5 dní své GPS, popřípadě pro akci připravit onen GPS or. běh. Vše by bylo podloženo smlouvou, tak snad nemusí být problém s tím když by se s GPSkama něco stalo, dá se to v ní ošetřit. Mockrát děkuju za Vaše zprávy.
Upřímně řečeno, narazil jsi na bandu fanatiků a nejsem si jistý, že je tu mezi námi pět lidí, kteří by si dokázali představit existovat celých nekonečných pět letních dní bez GPS - tedy bez nálezu jediného pokladu! :-))
Nicméně myšlenka spojení GPS technologie a možná i geocachingu s nějakou bojovkou nebo orientačním během nebo pochodem, to už mě láká delší dobu. Určitě bych se rád podílel na té přípravě, protože si myslím, že výsledek by se pak dal stejně dobře použít pro nějakou speciální kešku…
S tím zapůjčováním GPSek to bude asi opravdu problém. Já třeba jsem ochoten 1 ks na pět dní zapůjčit, ale kdybych měl jen jednu, tak určitě ne.
Jinak s organizováním rád pomůžu, třeba ještě využiju své orienťácké zkušenosti :-).