nějaký ty rekordy?:-)

Tak mě/nás dneska napadlo…japak se činíte, japak?:slight_smile: Máte nějaký zajmavý osobní rekordy v nalezených cachcích za jeden den?:wink: šup s tim ven:-)

No, tak já se pochlubím. 26.1.2009 jsem nenašel žádnou kešku. A ani jsem žádnou nebyl hledat. To byl ale blbej den :frowning: :wink:

Ale fuj !!!

Copak někdo honí počty nalezených?

Co takhle keška, která zabrala nejvíce času, nejdelší keška, nejvíce výprav …

colombo, pises to, jakoby jsi nevedel, ze to opravdu nekdo resi ;-))) Viz trebas:

prej "Most caches found in 24 hours 315 by a group of Danish cachers GC" >> za to ze to je aktualni platny "rekord" nerucim, zkusil jsem jen hodit do googlu geocaching records a tohle vypadlo jako jedno z prvnich.

takze na tvou otazku "Copak někdo honí počty nalezených?"
odpovidam, vypada to ze ano :wink:
Sin

Den potom jsem taky nenašla žádnou kešku. A to jsem byla hledat čtyři..:smiley:

Tak, čím obtížnější tím více radosti z jejího odlovení! Zvlášť když za cachemi jezdím na kole. Takovou [cache]GCQNEH[/cache] jsem dal za víkend (150km), [cache]GCYJA2[/cache] na dvakrát (skoro 200km), [cache]GCM443[/cache] za jeden den na kole se startem a cílem v Mladé Boleslavi (106km), na [cache]GC14Q6B[/cache] jsem jel 7x a tak…
Ale jsou lidi kteří [cache]GCYJA2[/cache] obešli pěšky nebo kteří dělají dlouhé multiny bez GPS…

Ale tady jsi se osidil [cache]GCM443[/cache]. Myslim, ze se mnou bude souhlasit vic lidi, ze vetsi zazitek je pesky na tri dny

povedlo se nam jendou udelat tri FTF behem 40 minut, nejednalo se o zadny zavod, proste vecer pipnul trikrat mobil, a tak jsme s rendymstod vyrazili na lov a zadarilo se velmi, vsechny tri kese byly nase :smiley:

Chodím rychleji a umím hledat v noci, tak nám stačilo jen páteční noc a sobota. Ale to bylo nechutné luxování, celkem 4 nalezené kešky :slight_smile:

To taková Pavučinka [cache]GC16965[/cache], to bych chtěl vidět, kdo je tak dobrej, že by ji dal, bez telefonování a počítače v batohu, na jeden zátah.

Muj rekord za cely den,cestou na event 12 kesi a z druhe strany casto mam za den 0 kesi,to kdyz nikam nejdu.

Já si jel v prosinci do Sezimovo ústí za Bo.T.Lem pro nějaké coiny a při tom jsem s kolegama našel 23 keší… inu když je Tábor hlavně o tradičkách a multiny se dají pojmout jako mysterky, tak to jde :slight_smile: Dneska na ledu v terénu jen 4 a taky mi to stačí… o bodech to není vždy… ale někdy ano… a kdo řká že ne, tak si to jen nepřiznává

Tak taky přispěji svou troškou do mlýna. Zatím nejlepší den co do počtu kešek byl při výpadu do Drážďan společně s Luckynem, Hradníkem, Lonosem a MiKa Teamem se povedlo ulovit 41 kousků za jeden den (a to byly i nějaké DNF). Ale uvidíme možná se povede rekord v budoucnu zlomit. :wink:

samozrejme neni bod jako bod, ale kdyz uz uchylna statistika tak, co treba soucin terennich obtiznosti kesi nalezeneych za jeden den vlastni silou, tj. bez motorizovaneho pohonu ?

jsem nekde na 2 milionech a neco :smiley:

Jestli jde jenom o počet tak moje maximum je 10 kousků (+1 DNF) ovšem objeto vlastními silami na kole. Vyjel jsem z Mladé Boleslavi a projel polabí od Brandýsa k Čelákovicím.

Z duveryhodneho zdroje jsem zaslechl, ze znamy vychodocesky kombajner maaaca dal v Olomouci a okoli behem jednoho dne (od 9:30 do pulnoci, vcetne vice nez hodinove pauzy na obed a pivo) 57 kesi a tusim dve DNFka - a to pekne prosim bez pripraveneho denniho planu (a na kterou jdem ted?) a bez nejakeho vetsiho stresu. Sampion dle vlastnich slov planuje tento rekord letos jeste zvysit - mluvi se o Plzni a 80, 90 nebo kolik to bylo…? :smiley:

Jak rikame my, co jezdime za zazitky a ne za body - odporne… :wink:

:smiley: :smiley: :smiley:

Jsem na [cache]GC10CWG[/cache] v rámci závodu za den odlovil 9 keší! (a Locomotion, ale to se nepočítá :wink: ) - dodnes se z toho nemůžu vzpamatovat :smiley:
Největším mým rekordem jest ovšem téměř roční, takřka soustavné, avšak zhola neúspěšné luštění [cache]GC1991V[/cache] :D:D

Podival jsem se na statistiky naseho znameho borce a koukam PaBa 63 za den a 241 za tyden. Myslim, ze nebude snadne najit u nasich kaceru vyssi cisla. :wink:

Pro me Prazsky kolo, 164 pesich kilometru rozlozeno do tri a pul dne.
Tedy zatim urcite nejdelsi a taky mi zabrala nejvic casu (i kdyz jsem ji dal napoprve). Pak mam kesky, na kterych jsem byl treba 4x, ale jeste jsem ji nenasel :frowning:

Nevim jestli se je cim chlubit, kolik jsem propalil benzinu, ale proste jsem si pro 2K kesku dojel sem [cache]GCPCGF[/cache] tzv. temer na otocku. Keska je klasicka turisticka, takze to sezeni v aute bylo regulerne vykompenzovano.