colombo, pises to, jakoby jsi nevedel, ze to opravdu nekdo resi ;-))) Viz trebas:
prej "Most caches found in 24 hours 315 by a group of Danish cachers GC" >> za to ze to je aktualni platny "rekord" nerucim, zkusil jsem jen hodit do googlu geocaching records a tohle vypadlo jako jedno z prvnich.
takze na tvou otazku "Copak někdo honí počty nalezených?"
odpovidam, vypada to ze ano
Sin
Tak, čím obtížnější tím více radosti z jejího odlovení! Zvlášť když za cachemi jezdím na kole. Takovou [cache]GCQNEH[/cache] jsem dal za víkend (150km), [cache]GCYJA2[/cache] na dvakrát (skoro 200km), [cache]GCM443[/cache] za jeden den na kole se startem a cílem v Mladé Boleslavi (106km), na [cache]GC14Q6B[/cache] jsem jel 7x a tak…
Ale jsou lidi kteří [cache]GCYJA2[/cache] obešli pěšky nebo kteří dělají dlouhé multiny bez GPS…
povedlo se nam jendou udelat tri FTF behem 40 minut, nejednalo se o zadny zavod, proste vecer pipnul trikrat mobil, a tak jsme s rendymstod vyrazili na lov a zadarilo se velmi, vsechny tri kese byly nase
Chodím rychleji a umím hledat v noci, tak nám stačilo jen páteční noc a sobota. Ale to bylo nechutné luxování, celkem 4 nalezené kešky
To taková Pavučinka [cache]GC16965[/cache], to bych chtěl vidět, kdo je tak dobrej, že by ji dal, bez telefonování a počítače v batohu, na jeden zátah.
Já si jel v prosinci do Sezimovo ústí za Bo.T.Lem pro nějaké coiny a při tom jsem s kolegama našel 23 keší… inu když je Tábor hlavně o tradičkách a multiny se dají pojmout jako mysterky, tak to jde Dneska na ledu v terénu jen 4 a taky mi to stačí… o bodech to není vždy… ale někdy ano… a kdo řká že ne, tak si to jen nepřiznává
Tak taky přispěji svou troškou do mlýna. Zatím nejlepší den co do počtu kešek byl při výpadu do Drážďan společně s Luckynem, Hradníkem, Lonosem a MiKa Teamem se povedlo ulovit 41 kousků za jeden den (a to byly i nějaké DNF). Ale uvidíme možná se povede rekord v budoucnu zlomit.
samozrejme neni bod jako bod, ale kdyz uz uchylna statistika tak, co treba soucin terennich obtiznosti kesi nalezeneych za jeden den vlastni silou, tj. bez motorizovaneho pohonu ?
Jestli jde jenom o počet tak moje maximum je 10 kousků (+1 DNF) ovšem objeto vlastními silami na kole. Vyjel jsem z Mladé Boleslavi a projel polabí od Brandýsa k Čelákovicím.
Z duveryhodneho zdroje jsem zaslechl, ze znamy vychodocesky kombajner maaaca dal v Olomouci a okoli behem jednoho dne (od 9:30 do pulnoci, vcetne vice nez hodinove pauzy na obed a pivo) 57 kesi a tusim dve DNFka - a to pekne prosim bez pripraveneho denniho planu (a na kterou jdem ted?) a bez nejakeho vetsiho stresu. Sampion dle vlastnich slov planuje tento rekord letos jeste zvysit - mluvi se o Plzni a 80, 90 nebo kolik to bylo…?
Jak rikame my, co jezdime za zazitky a ne za body - odporne…
Jsem na [cache]GC10CWG[/cache] v rámci závodu za den odlovil 9 keší! (a Locomotion, ale to se nepočítá ) - dodnes se z toho nemůžu vzpamatovat
Největším mým rekordem jest ovšem téměř roční, takřka soustavné, avšak zhola neúspěšné luštění [cache]GC1991V[/cache] :D:D
Pro me Prazsky kolo, 164 pesich kilometru rozlozeno do tri a pul dne.
Tedy zatim urcite nejdelsi a taky mi zabrala nejvic casu (i kdyz jsem ji dal napoprve). Pak mam kesky, na kterych jsem byl treba 4x, ale jeste jsem ji nenasel
Nevim jestli se je cim chlubit, kolik jsem propalil benzinu, ale proste jsem si pro 2K kesku dojel sem [cache]GCPCGF[/cache] tzv. temer na otocku. Keska je klasicka turisticka, takze to sezeni v aute bylo regulerne vykompenzovano.