Nejede nekdo z Prahy do Italie?

Mam jednoho zoufaleho maleho cestovatele. :wink:

Ja jedu do Dolomit (treti tyden v unoru), ale jeste nevim jestli tam budu hledat, ale jednu nebo dve krabicky bych urcite chtel dat a kdyz k tomu budu mit dalsi duvod, tak proc ne?

  1. března letíme kešovat do Říma :wink:
  1. brezna do Dolomitov - Panel ide skor, takze je winner :smiley:

Diky za ochotu. Uz jsem jej predal. Tak snad doputuje kam chce. :slight_smile: