Nejedete nekdo do Kanady?

Ted se mi dostal do ruky coin, ktery chce do Kanady, konkretne do Britske Kolumbie [gc]TB2F0FZ[/gc], takze pokud tam nekdo mate cestu, dejte mi prosim vedet (pokud mozno co nejdriv, at vim, jestli ho mam s sebou brat domu, nebo ho nechat v UK).
V CR jsem od 14. zari, stridave v Praze a Marianskych Laznich, 19.-21. zari v Litomysli, a pravdepodobne budu na 2. Tajnem Geozavodu.
Diky
D.

www.geocachingshop.eu nabízí přesun coinů do Kanady… možná by ti tam poslali i tento…

Ak máte nejakých cestovateľov TB+GC čo plánujú navštíviť Čínu, Japonsko, USA, Kanadu doručte ich 28.12.2013 do Trenčína na event GC4TGWH, Palolilo sa osobne postará o ich odvoz. Ňáký Moraváci sa tam ukážú, můžete je tam poslat po nich.

Akcia platí, takže:

Ak máte nejakých cestovateľov TB+GC čo plánujú navštíviť Kanadu, USA, Čínu, Japonsko pošlite ich 28.12.2013 do Trenčína na event GC4TGWH, Palolilo sa osobne postará o ich odvoz. Z Uh.Brodu tam príde Wildes Mannle a za Brňákov Vrbčata - skúste to cez nich.