Ze sve disablovane cache jsem presunul TB, ktery tam chudak tvrdl dva mesice a moc by chtel do benatek. Kdybyste nekdo jel treba na hory do it a mohli byste ho posunou spravnym smerem, tak jsem ho soupl do cache v Pohorelicich (tedy po ceste ![]()
Diky
Ze sve disablovane cache jsem presunul TB, ktery tam chudak tvrdl dva mesice a moc by chtel do benatek. Kdybyste nekdo jel treba na hory do it a mohli byste ho posunou spravnym smerem, tak jsem ho soupl do cache v Pohorelicich (tedy po ceste ![]()
Diky