Nejedete nekdo z moravy do italie?

Ze sve disablovane cache jsem presunul TB, ktery tam chudak tvrdl dva mesice a moc by chtel do benatek. Kdybyste nekdo jel treba na hory do it a mohli byste ho posunou spravnym smerem, tak jsem ho soupl do cache v Pohorelicich (tedy po ceste :slight_smile:

GC1E7CQ Cisarska silnice Brno-Viden 6: Pochod smrti (Traditional Cache) in Jihomoravský kraj, Czechia created by fotrik & l3mur & Hobako

Diky