Nejmladsi geocacher

Zrovna me napadlo ze sem mozna nejmladsi geocacher a tak sem si rek ze vyhlasim soutez o nejmladsiho [^] geocachera!!! Vyherce mozna neco dostane!! - Ja sem se narodil 22.4.1993

P.S. clenove tymu se nepocitaji - Pouze samostatni clenove (jako ja[:)]) 

Tak to máš smůlu, moje dcera mě požádala o registraci, protože si chce logovat kešky sama, inspirovala ji karca- 17.2.1997 [:D].

A věřím, že se najde i mladší kousek.[:)] 

Co to znamena, samostatny clen, jako ty? Vyrazis na lovy zcela sam? ;]

// Muj synovec Stepanek, ktery parkrat lovil se mnou, tomu zda se docela propadl. Zacina uz se taky chovat jako 'samostatny clen' - treba loni myslim ze v srpnu pri navsteve u prarodicu v Netine nasel tamni (myslim ze micro) cache u hrobky - jen proto, ze tyden predtim jsem mezi reci prohodil, ze 'v Netine u hrobky je taky nekde cache'. Stepanek ukecal babicku (zcela 'mudlo'), ze jeden den by mohli jit na vychazku zrovna k hrobce, a bez GPS, bez snimku z fotomapy, bez hintu, bez cteni predchozich logu, bez pomoci (babicka pry jen prihlizela) tu filmovku vycmuchal. :] To docela jde, ne? Jo, minuly tyden mu bylo osm.

no, poznam par geocacherov-cacheriek, vratane mna, ktori sa obcas chovaju akoby im bolo 5 [:D]

Ale skutocne najmladsi geocacher je zaroven aj najkrajsi, teda aspon na svoj vek - je to ON, nasho srdca sampion  [:P]

No co je mi známo, tak Cacheman_cz má rok narození 1997 a 867 nalezených keší[;)]

Hmm, měli by se zveřejnit ceny. Podle jejich kvality bych pak zaregistroval našeho Ondru (19.6. 2004) [:P] Nedávno zrovna jako první z nás bouchnul klackem do kamene pod kterým ležela keška “Švehlův kolíček”.

Co já vím, tak nejmladší cacher je tady: http://www.geocaching.com/profile/?guid=6c74bd86-0c69-43de-9439-d31ceec7036c

[;)]

No celkem soutezne zajimavej vek ma ve svem profilu na ceskych forech i seedcorp, jsem si dneska vsimnul. [Y][:P][:D] 

To bych prosil… Myslim, ze s prehledem zvitezim…[Y][Y][Y][Y]

Jméno: Kateřina *23.11.2006
členka DIrKa family teamu.
První keš nalezena ve věku 36 dní, ta předtím 11dní před narozením.
Mám jí zaregistrovat samostatně?[:D]

Tak koukám, že nejmladších už máme spoustu - a co takhle nejstarší (teď nemyslím “služebně”) [:D]??

Dobra, ja zacnu. Hillary, prvni polovina minuleho stoleti. Rocnik 48.

Zrovna me napadlo ze sem mozna nejmladsi geocacher a tak sem si rek ze vyhlasim soutez o nejmladsiho  geocachera!!! Vyherce mozna neco dostane!! 

Charlin http://www.geocaching.com/profile/?guid=fddd148b-0043-4e6a-a610-e1be79139a4b je taky mladší než ty - nar. 17.9.1994. a loví samostatně.

[quote] seedcorp: To bych prosil..... Myslim, ze s prehledem zvitezim...[Y][Y][Y][Y] [/quote]

V téhle debatě je ovšem otázka, jestli se dá za geocachera považovat ten, kterého násilně vyrvou z postele, narvou ho do kočárku a drncají s ním bez jeho přičinění, na nějaké místo, kam vůbec nechtěl a ještě ho zalogují.

Především je to v přímém rozporu se zásadami správného kačera, kdy každý účastník hromadné výpravy loví samostatně a ostatní čekají nejlépe na okraji lesa.

Proto bych doporučoval nejdříve nastudovat požadavky nastolené v debatě  Hodnota logu ... http://geocaching.cz/cs/forums/thread/31508.aspx a pak znovu posoudit, kdo již může být považován za nejmadšího geocachera a kde se jedná pouze o nezodpovědné týrání nejmladší generace.

[H] 

Dobre pravidla stanovuji takto: -musi byt samostatne lovici geocacher

                                                  -musi byt samostatne zaregistrovany (tj. nepocitaji se clenove tymu)

                                                  -neplati ani dodatecne zaregistrovani

                                                  -musi byt schopen se sam zalogovat (jak v cachi tak na gc.com)

                                                  -takove to ze sem se narodil vcera vam fakt neuverim [:P]

                                                

Dalsi podminky stanovim podle daneho pripadu.

                                                 

 

No tedá, věřím, že se po tomto zjištění spousta lidí přikloní k názoru, žes porazil Wolfiho v soutěži o to “kdo vypadá na svůj věk nejlíp” [:D] Já zase boduju v soutěži o nejhorší játra a nejvyžilejší ksicht, když jsem onehdá ve Vyškově na sebe prásknul, kolik mi je, tak všechny přítomné dámy ale i pánové nevěřícně otevřeli huby a chvíli se mnou nechtěli komunikovat, jaký sem mlíčňák [:D][W]

vzdej to, stejne nikdy nebudes nejmladsi. A moc se mi nezamlouva aby se pravidla stanovovala az podle toho, kdo ti odpovi...Takhle bys mohl postupne vyradit vsechny...

"Kdo je tu nejstarší? Kdo je tu nejstarší?" křičel jedenasedmdesátiletý Strauss a tloukl o stůl svým občanským průkazem.

Jára Cimrman, Hospoda na mýtince

To uz muzeme spis soutezit ve vydrzi v piti piva, kdyz jsme CESKY geocaching.... Jakej mate rekord v zasluze o udrzeni prvniho mista svetoveho zebricku spotreby piva na hlavu? Myslim denni uroven.

Co vím, tak máme 159litrů na hlavu za rok tj. 0,87 piva denně. Sám bych to zvládl, ale vzhledem k tomu, že jsme v týmu 4, z toho 2 ještě pivo ani neochutnali, 3 je tomu taky moc nedá. Tak musím [:(] konstatovat, že náš tým je silně pod průměrem. Jóóóóóóó kde jsou ty doby, kdy jsem to zmákl i za tým.

btw: dneska mám teprv druhý, a už to tak, pro dnešek, zůstane.