nejsympatictejsi miminko

Ahojte, mojmu brachovi Drevokocurovi sa narodila druha dcerka - moja geoneter n. 2 :slight_smile: a cela rodina sa zblaznila do ankety Vyberte nejsympatictejsi miminko - ak sa chcete zapojit, kliknite prosim v odkaze vpravo na Julie Simkova, diky :slight_smile:

http://berounsky.denik.cz/miminka/be_mimi20090327.html

Julinka vam raz za odmenu zalozi peknu cache :stuck_out_tongue:

zalozim vam ju ja osobne
ale iba ak vyhrame
a slubujem ze nebude na hrobe :slight_smile:

takze sup a zapojit cele rozvetvene geo-rodiny

Stefane, velka gratulace. At se male stale dari.

Gratuluji k narození Julinky, je to úžasné, takový malý kulíšek… :wink:
Ať se jí i rodince daří moooc dobře!

Ale nekliknu, promiňte.
Nemám rád takové žebrání o hlasy, ať už je to nejkrásnější miminko nebo cokoliv jiného…
To pak vyhraje ten, kdo má nejvíc kamarádů a ne, komu se to či ono opravdu líbí…

Nevyhraje nejhezčí miminko, ale to, jehož příbuzní mají nejkošatější "sociální síť" a nejproduktivněji zalobbují… :slight_smile: Je to stejné, jako Zlatý Amos, Zlatý slavík nebo jiné třeba lokálně důležité ankety. Souboj rodinných mafií. Ale nevidím důvod, proč Vám nazahlasovat. Škoda, že Vás nemohu požádat o protislužbu :), poněvadž si nebudeme pořizovat sedmé děcko jen proto, aby mohlo vyhrát Hořovickou hitparádu :slight_smile:

Gratuluju a Jůlince přeju, ať se jí v životě daří stejně tak, jak momentálně v té anketě :smiley: (první místo s náskokem 28 hlasů)

:D:D:D:D:D:D + :smiley:

Veliká gratulace! :slight_smile: Tak ať roste jako z vody.

A hezky po svých, dost bylo nošení ;). (třeba po ZOO)

Stevo, za nás máš už 4 body… Ale bude to drahý (minimálně to čokoládové soufflé co jsi minule pekl…:D:D)

Michale, ty fakt budes tlustej. Vic nez ja. :smiley:

Už jsem, přes zimu jsem pěkně nabral.. :slight_smile:

stando a ted normalne cestou na kazdou kes ho musim porad premlouvat "pojd, uz je to jen kousek, tam uz se dovalis", abysme vubec nekam dosli. a naposledy mu pri hledani razitka vypadl z batohu letak firmy "zdravotni pomucky s.r.o." a nez ho stacil rychle schovat, vsiml jsem si, ze v seznamu vyrobku jsou zakrouzkovane pojizdna kresla… a u obrazku elektrickeho voziku byl veliky cerveny vykricnik. :wink: :smiley:

ale hlavne "VSETKO NAJLEPSIE, DREVOKOCURKOVIA. NAOZAJ VELA BLAHOZELAME" :slight_smile:

Všechno nej i od Sobíků, bodík už tam máte :slight_smile: Jo a jinak, kdyby byl zájem o ty dupačky s Frogem na případné další GEO pózování, tak rádi přenecháme. Té naší byly jen na to focení :frowning:

nejak sa nam Julka prepadla na druhe miesto, tak ak nemate co robit, mozete zahlasovat :wink:

324 bod je ode mě:-) Ať se daří i v životě!

spatne lobujes, takhle si to s tebou julca vyridi, az vyroste :slight_smile:

Chudák Julinka, tak malinká a už ji skoro dražíte…

To svědčí o tom, že v tvojem okolí je víc rozumných lidí než kolem toho "vedoucího" miminka.

Raději jí sháněj maskáčový dupačky a moskytiéru. To je k něčemu, protože nejhezčí miminko je totální blbost, neboť nejhezčí jsou všechna, dojednoho. A Julča vám stejně na to prdí do pampersek :smiley:

Jinak přejeme od nás ze severozápadu hodně zdraví.

P.S. Náš Vojta měl být Julča, kdyby nevylezl s pindíkem (zaplať pánbůh). Jak řekl klasik - holka když se narodí, tak ten den to je milión škody. :D:D:D

[Edit:]P.P.S. A vypustil bych jí nějakej pěknej Coin … he? :o

tak dnes o dvanastej ta anketa konci a uz nebudem otravovat :smiley:
Kto chce PEKNU novu cache, hlasuje za Julinku :smiley: Diky :slight_smile:

P.S. jasne ze vsetky mimca su super a sympaticke - ale IT´S ALL ABOUT THE NUMBER GAME B)

I za xdarebu tam máte bodík :slight_smile:

Přeju hodně zdravíčka a ať se daří malé i vám :slight_smile: