Ahojte, mojmu brachovi Drevokocurovi sa narodila druha dcerka - moja geoneter n. 2 a cela rodina sa zblaznila do ankety Vyberte nejsympatictejsi miminko - ak sa chcete zapojit, kliknite prosim v odkaze vpravo na Julie Simkova, diky
Gratuluji k narození Julinky, je to úžasné, takový malý kulíšek…
Ať se jí i rodince daří moooc dobře!
Ale nekliknu, promiňte.
Nemám rád takové žebrání o hlasy, ať už je to nejkrásnější miminko nebo cokoliv jiného…
To pak vyhraje ten, kdo má nejvíc kamarádů a ne, komu se to či ono opravdu líbí…
Nevyhraje nejhezčí miminko, ale to, jehož příbuzní mají nejkošatější "sociální síť" a nejproduktivněji zalobbují… Je to stejné, jako Zlatý Amos, Zlatý slavík nebo jiné třeba lokálně důležité ankety. Souboj rodinných mafií. Ale nevidím důvod, proč Vám nazahlasovat. Škoda, že Vás nemohu požádat o protislužbu :), poněvadž si nebudeme pořizovat sedmé děcko jen proto, aby mohlo vyhrát Hořovickou hitparádu
stando a ted normalne cestou na kazdou kes ho musim porad premlouvat "pojd, uz je to jen kousek, tam uz se dovalis", abysme vubec nekam dosli. a naposledy mu pri hledani razitka vypadl z batohu letak firmy "zdravotni pomucky s.r.o." a nez ho stacil rychle schovat, vsiml jsem si, ze v seznamu vyrobku jsou zakrouzkovane pojizdna kresla… a u obrazku elektrickeho voziku byl veliky cerveny vykricnik.
ale hlavne "VSETKO NAJLEPSIE, DREVOKOCURKOVIA. NAOZAJ VELA BLAHOZELAME"
Všechno nej i od Sobíků, bodík už tam máte Jo a jinak, kdyby byl zájem o ty dupačky s Frogem na případné další GEO pózování, tak rádi přenecháme. Té naší byly jen na to focení
To svědčí o tom, že v tvojem okolí je víc rozumných lidí než kolem toho "vedoucího" miminka.
Raději jí sháněj maskáčový dupačky a moskytiéru. To je k něčemu, protože nejhezčí miminko je totální blbost, neboť nejhezčí jsou všechna, dojednoho. A Julča vám stejně na to prdí do pampersek
Jinak přejeme od nás ze severozápadu hodně zdraví.
P.S. Náš Vojta měl být Julča, kdyby nevylezl s pindíkem (zaplať pánbůh). Jak řekl klasik - holka když se narodí, tak ten den to je milión škody. :D:D:D
[Edit:]P.P.S. A vypustil bych jí nějakej pěknej Coin … he? :o