Nejvýkonnější Ostravák Rubick #900

Tak už jen 98 keší a díky Tobě se Ostrava zařadí mezi "tisícovková" města! Doufám, že to ostatní Ostraváci náležitě ocení a pořádně Tě podpoří!!!;):smiley:
Moc gratulujeme a já Ti přeju, ať na tu tisícovku první dosáhneš zase Ty. Ale zároveň varuju, že Ti to nijak neulehčíme…B)

No vida - Rubicka máme spojeného hlavně jako výkoného předkladatele lovících možností v Ostravě a on do toho nenápadně načíná poslední stovku do litru odlovů.
Drž se! Moc gratulujeme a těšíme se na sledování toho krájení metru s Helčou v patách :wink:

Nevim jak Rubicka ocenija a podpořija ostatni Ostravaci, ale ja sem ochotny mu propichat gumy…:wink:
Gratuluju Rubick, ty potforo jedna, že se ti tak daři a na tu tisicofku držime, ja i moja roba palce. (Enom abys do tej doby nezavařil mobil…:D:D:D)

Dobrýýý! Už je to zase ten starej vlčák. Gratuluji.

Devítistovka je dobrýn odrazem pro první milénium. Z jihu letí gratulace na sever.