musim vsechny upozornit na to, ze se ke konci tydne chystame na operaci diskusi. nebude to snad mit vliv na nic jineho nez na to, ze par hodin NEPUJDOU VKLADAT PRISPEVKY. stane se to pravdepodobne v sobotu navecer, ale to je zatim bez zaruky. diky za pozornost.
Škoda že to nebude mít vliv na obnovu naší milované, už více jak dva měsíce oplakávané cachemapy:-( Pořád žádné dobré zprávy z Ameriky?
zatial nic, budeme to telefonicky urgovat.