Mapy jako takove z Legenda stahnout nejdou, to si jen MS oznaci mapy v programu. Zkus snizit prenosovou rychlost nebo pokud mas moznost zkusit jiny prevodnik USB-RS232. Jinak me nic nenapada. Snad poradi nekdo zkusenejsi.
Mozna to bude tema widlema2000, nevim, zda mas predstavu, jak funguji, ale mozna to nejak blokujou. na XPckach nevidim SW duvod, proc by tomu tak melo byt. Snad jen spatnym pouzitim mapsource
Tak jsem to před chvílí vyzkoušel i na čerstvě nainstalovaných XP, která už neběžela pod emulací v Linuxu, ale přímo a výsledek je stejný. Takže zítra to zkusím na jiném PC přímo přes sériový port.
Chyba bude nejspíše v tom USB-RS232 převodníku nebo pak jedině přímo v Garminu či jeho kabelu.
je to opravdu tím kabelem. Když jsem Legenda připojil přímo na COM port, tak to šlo bez problému. Kupoval jsem ho v GME, tak jen doufám, že mi ho vyreklamují.