Kdyby měl někdo zájem o STF (nález jako druhý v pořadí), tak na téhle keši se nabízí STF.
Ale nebojte se, nemusíte zas tak moc spěchat, asi Vám neuteče. Kámoš se na něj chystá až v srpnu ![]()
To na GCRCHR je volné dokonce FTF.[:D]
A co tohle GCQZ8B FTF? Odolává již 2 roky!!!
Kes GC10BH0 (Pamukkale, Turecko) je zatim taky panenska - ve ctvrtek jsem se odtamtud vratil. Tesil jsem se na FTF, ovsem autobus nas vylodil za branou arealu a pokud bych chtel ulovit pouhych 300m (!) vzdalenou kes, musel bych vyjit ven a znova zaplatit docela vysoke vstupne a navic pak dohanet zbytek vypravy. Takze mi nezbylo nez smutne koukat na displej meho MIO jak kazdym krokem pribyvaji metry… [:'(]
Znám tenhle pocit
No pěkný … publikace 2005, první pokus o odlov 2007
Ale podle těch fotek to stojí za to se tam vydat i bez lovení …
jo, dej si tam krabku a zapiš FTF = je přes archivací
Taky není.
mimochodem, dost blbý nápad sem psát HTML.
Kdo by skutečně toužil po nějakém exotičtějším FTF a nechtěl se trmácet do Nepálu nebo na Island, tak tady je seznam rakouských neodlovených keší setříděný podle času co čekají na pokořitele:
Nejdelší tam má něco přes 600 dní. Na konci tabulky se dívejte opatrně, je to aktualizované s prodlevou několika dnů.
Ja mohu nabidnout dve vlastni kesky, kde ceka FTF :
[cache]GC23BZK[/cache] - rok stara
[cache]GC2BC0T[/cache] - vic jak pul roku stara
a pro fandy na vlacky tu mam jeste jedno, vic jak pul roku cekajici STF :
[cache]GC2BC0N[/cache]
Kdo jako prvni odlovi vsechny tri, dostane neaktivovany geocoin. ![]()
… no vypadaj zajímavě všechny, ale jsou krapet z ruky … btw. takovej skromnej dotaz - jak provádíš údržbu? ![]()
@dcom] nijak, pac je nikdo nelovi ![]()
Presne, jak pise Zlost, nijak - pri te navstevnosti to neni potreba.
Loni jsem dal STF na sedm let stare kesce [cache]GCGEKX[/cache] a byla jako nova, fakt jako kdyby ji tam nekdo dal vcera.
Staci dobra pixla a je to …
Když už jsme u těch STF.. Taky tu mám jednoho adepta.. je stará teprve 2 týdny a nachází se poblíž Harrachova - [cache]GC2RE41[/cache]
Tady je jedno FTF, byly by moje nebyt casu a 150m vzdalenosti
http://www.geocaching.com/seek/cache_details.aspx?guid=37dfa5fc-90c0-41ac-abec-a330ca216212# Jeste to zkousel druhy cech, ale taky neuspel.
Neni to ani daleko, ale cca 2000m vysoko.
http://coord.info/GC2RRNV
Byl jsem 40km od ní když pípla…ale pohříchu žádný čas a ani materiál jsem sebou taky neměl…a FTF pořád nepadlo…copak se západočeši bojí přejet hranice? :o))
Kdybych našel odkaz, tak vim o jedný keši, která čeká od 2001! na FTF. Je někde na Aljašce nebo nějak tak
A něco pro superdrsnokačery
http://www.geocaching.com/bookmarks/view.aspx?guid=51e769f4-4bb2-483c-9c0c-3cf638abde77
swotty napsal/a: Kdybych našel odkaz, tak vim o jedný keši, která čeká od 2001! na FTF. Je někde na Aljašce nebo nějak tak
Na Aljasce ne ale hned naproti na Kamcatce : [cache]GC14C3[/cache]
Obcas kvuli ni nemuzu spat, je to vyzva jako prase … ![]()
Ta aljašská je tato http://www.geocaching.com/seek/cache_details.aspx?guid=f77594e6-570b-4050-8cb7-a1867e1faab3, ale asi neexistuje, jak je patrno z logů, nebo byla založena metodou "eins, zwei, drei" z vrtulníku někým, kdo ani není kačer (viz profil)