Nemáte někdo cestu do Dánska?

Před chvílí jsem donesl domů krásný GC se zrcátkem, úkolem je dostat se do Dánska, kam zrovna cestu neplánuji v nejbližší době, proto jestli tam někdo jedete, dejte mi vědět, domluvíme se na případném předání. díky

[tb]TB27ZDP[/tb]

cestu tam nemám, jen tam zrovna shodu okolností mám svůj TB :slight_smile:

Je to tyden co jsme se odtamtud vratily… :frowning: skoda.

to je škoda, ještě to chvíli budu zkoušet, jestli se někdo neobjeví a pak ho holt posunu jen někam na sever :slight_smile: