Před chvílí jsem donesl domů krásný GC se zrcátkem, úkolem je dostat se do Dánska, kam zrovna cestu neplánuji v nejbližší době, proto jestli tam někdo jedete, dejte mi vědět, domluvíme se na případném předání. díky
[tb]TB27ZDP[/tb]
Před chvílí jsem donesl domů krásný GC se zrcátkem, úkolem je dostat se do Dánska, kam zrovna cestu neplánuji v nejbližší době, proto jestli tam někdo jedete, dejte mi vědět, domluvíme se na případném předání. díky
[tb]TB27ZDP[/tb]
cestu tam nemám, jen tam zrovna shodu okolností mám svůj TB ![]()
Je to tyden co jsme se odtamtud vratily…
skoda.
to je škoda, ještě to chvíli budu zkoušet, jestli se někdo neobjeví a pak ho holt posunu jen někam na sever ![]()