Nemecke valecne opevneni - Nemecke pixle (Multi-cache)

Mam nahlaseny problem u teto cache a to problem s krabickami v jednolivych stages(poslapany, ukradeny?). Zatim jsem nemela moznost jit krabicky zkontrolovat. Skoda by me mrzela o to vic, ze jsme nektere krabicky vymenovali a davali do nich nove zatavene papirky s cisly - a to tento tyden. Pokud se sem chystate, tak zatim nedoporucuji - nevim, v jakem stavu se krabicky nachazeji. Co nejdriv to zkontroluji a dam vedet.

Do stage kde byla rozmackana krabicka bez cisel, jsem dala novou krabicku s cisli. Neni zatavena a taky nevim jak dlouho tam vydrzi…musim to jeste nejak namyslet.