Můj nick je stejný jako tady remoska. Dnes jsem se chtěl přihlásit na profil, ale heslo nesedělo. Jsem si jist, že ho zadávám správně. Při pokusu o zaslání hesla na uvedený mail mě opět zděsilo to, že tento e-mail nenáleží žádnému profilu. Nevím co mám dělat. Máte někdo s tímto zkušenosti? Jakou mám šanci, že se mi můj profil vrátí?![]()
cokoliv napíšete mi pomůže, jsem docela zoufalý
ja kdyz zapomnel heslo tam mi to tez nechtelo poslat heslo. tusim ze se to vyresilo tak ze sem to zkusil druhej den a slo to takze to tipuju na chybu v metrixu..
Na profilu máš poslední přihlášení 27.8.2008. Vzhledem k tomu že jsi Premium Member, tak by asi neměl být problém v komunikaci s Groudspeakem dokázat, že jsi skutečným vlastníkem účtu.
Last visit: Saturday, June 28, 2008, takže už to asi zafungovalo ![]()
Pokud se stále nedaří, napiš na Groudspeak a vysvětli jim situaci.
Tak jsem se vrátil z mé cesty po Čr (bohužel bez možností hledat kešky) a cosi mezi nebem a zemí mi nakonec povolilo se na profil přihlásit. Preventivně jsem změnil heslo. Každopádně děkuji za pomoc:).