nemohu se přihlásit na profil

Můj nick je stejný jako tady remoska. Dnes jsem se chtěl přihlásit na profil, ale heslo nesedělo. Jsem si jist, že ho zadávám správně. Při pokusu o zaslání hesla na uvedený mail mě opět zděsilo to, že tento e-mail nenáleží žádnému profilu. Nevím co mám dělat. Máte někdo s tímto zkušenosti? Jakou mám šanci, že se mi můj profil vrátí?:frowning:

cokoliv napíšete mi pomůže, jsem docela zoufalý

ja kdyz zapomnel heslo tam mi to tez nechtelo poslat heslo. tusim ze se to vyresilo tak ze sem to zkusil druhej den a slo to takze to tipuju na chybu v metrixu..

Na profilu máš poslední přihlášení 27.8.2008. Vzhledem k tomu že jsi Premium Member, tak by asi neměl být problém v komunikaci s Groudspeakem dokázat, že jsi skutečným vlastníkem účtu.

Last visit: Saturday, June 28, 2008, takže už to asi zafungovalo :wink:

Pokud se stále nedaří, napiš na Groudspeak a vysvětli jim situaci.

Tak jsem se vrátil z mé cesty po Čr (bohužel bez možností hledat kešky) a cosi mezi nebem a zemí mi nakonec povolilo se na profil přihlásit. Preventivně jsem změnil heslo. Každopádně děkuji za pomoc:).