Nemohu zalogovat kesku na gc.com

Nemohu uz asi hodku zalogovat kesku co jsem nasel na gc.com :-/ Na svuj ucet se normalne dostanu a zalogovani kesky me nejde a stale to hlasi chybku uz asi hodinu… Jde vam to???

no ja se o ro uz asi hodinu taky snazima a porad to hazi nejaky spatny USERID

jo tak to jsme dva me to hlasi to stejne:-///

Psal jsem si s reviewerem, mám ten samý problém. Založil jsem kešku a nešlo mi napsat NOTE for Reviewer a zalogovat tam TB. Něco se serverem. Musíme vyčkat.

Ja jsem kolem devate bez nejmensich problemu zalogoval nalezenou cache a pak reportoval a horem dolem do-editovaval novou cache, opet bez problemu. Tak nevim, jestli je to serverem…