Dlouho mi vrtá hlavou, jak to že kešky z roku 2004 a dříve nemají Published log.
Jak to je - publikovaly se tenkrát (nebo obecně někdy) kešky bez Reviewra (jako na OC), nebo tam prostě ten první log před lety nebyl?
Řekl bych, že jen přibyl tento typ logu. Na principu schvalování se moc nezměnilo.
A stalo se to až za Haggea, předtím byl reviewer Erik a ten taky schvaloval… jen ne tak pečlivě.
Co ja pamatuju tak se kesky schvalovaly vzdy. Delali to revieweri z ameriky a prosla kazda kes a fyzickou schrankou. Virtualky se museli hodne zduvodnovat. V tu dobu jeste nebyla moznost notifikaci (PM only) a nova keska se proste jen obevila v seznamu. Bylo mozne si nechat zasilat mailem tydeni informace o tom co je noveho v zemi ve ktere jsi registrovan. (nevim, mozna to jde dodnes). Logy typu Pulished, Enable, Disable, Archived zavedl groundspeak az po zavedenim notifikaci. Tyto logy jsou asi jen proto, aby je bylo mozne filtrovat z DB a odesilat.