Neoficialni event Carodejnice

Zdravim. tak mne tak napadlo, ze se zas blizi konec dubna a s nim prichazeji carodejnice. A protoze v revnicich (kde bydlim) drzime rekord ve vysce postavene hranice, chci se timto taky pochlubit, jake to u nas mame zmuzile borce. Ja sam jsem se na tom nepodilel, ale znam spoustu lidi co jo a dalo jim to peknou praci. No, to jsem trosku odbocil. Jestlize by se vam nekomu chtelo prijet, tak doporucuju i s detma, pamamtuju se jak jsme se vzdycky vyblbli s rachejtlema, delobuchama a pod, ktere jsou k dostani i na miste, honili jsme se za padackama z raket, atd atd. V posledni dobe spise ocenuji pritomnost vycepu, klobas a podobnych pochutin. Tahle akce dosahla docela slusnyho vehlasu, takze je pritomno vzdy okolo 1k lidi, ale okolni pole jsou velka a travnata, takze ulu\ozit se clovek muze kde chce… No, to jsem se zase rozkecal, je to jen takova moznost, nevim, jestrli by to stalo za oficialni event… asi ne, pac uz je dost pozde… tak zatim. SeE