Neski - 500

Milane, gratuluju k zdolani pekneho schudku :slight_smile:

Gratuluju a těším se zas na nějakou tvoji kešku, patří k tomu lepšímu, co jsem navštívil.

Gratulacek k tak krasnemu cislu i ode me :slight_smile:

No jo - taky uz jsem mel rozepsanej novej prispevek, ale musel jsem odbehnout do hospody :smiley: - neskiovic, moc gratuluju k pekne kulatymu cisilku a preju, at vam to dal pekne slape a at vas to porad stejne bavi! :wink: A budu se tesit na nejakej peknej spolecnej odlov!!