Milane, gratuluju k zdolani pekneho schudku ![]()
Gratuluju a těším se zas na nějakou tvoji kešku, patří k tomu lepšímu, co jsem navštívil.
Gratulacek k tak krasnemu cislu i ode me ![]()
No jo - taky uz jsem mel rozepsanej novej prispevek, ale musel jsem odbehnout do hospody
- neskiovic, moc gratuluju k pekne kulatymu cisilku a preju, at vam to dal pekne slape a at vas to porad stejne bavi!
A budu se tesit na nejakej peknej spolecnej odlov!!