Jeden dobrák mi prakticky opsal nápovědu u cache do logu a přirozeně to už další používají jako usnadnění při hledání.
Jakpak to řešit?
Mazat mu log se mi nechce.
Bud at si to sam dekryptuje a nebo to smaz.
Mazat log nemusis, jako owner mas moznost jej cely zakryptovat.
Nasledne se zkus domluvit s autorem logu o jeho pozmeneni.
ja to riesim mailom autorovi logu, prip. zakryptovanim, zatial som sa nestretol s neochotou zmenit text. Zalezi na slusnej formulacii :))