Nevhodný text v logu

Jeden dobrák mi prakticky opsal nápovědu u cache do logu a přirozeně to už další používají jako usnadnění při hledání.

Jakpak to řešit?
Mazat mu log se mi nechce.

Bud at si to sam dekryptuje a nebo to smaz.

Mazat log nemusis, jako owner mas moznost jej cely zakryptovat.

Nasledne se zkus domluvit s autorem logu o jeho pozmeneni.

ja to riesim mailom autorovi logu, prip. zakryptovanim, zatial som sa nestretol s neochotou zmenit text. Zalezi na slusnej formulacii :))