Nevrenaci 100

Gratuluju ke stovce a přeju vám hodně legrace u dalších kešek :slight_smile:

Díky! Věříme, že legrace a zábava bude, dokud tu bude skvělá banda tak úžasně cáklých bláznů, kteří si hrají a vymýšlí zábavu i ostatním. Klobouk dolů ! Završení na “Calling CQ in distance X” nemělo chybu. Přemýšleli jsme kam na tu stou vyrazíme o víkendu, ale tohle předčilo všechna očekávání.[:D]

Gratuluji a přeji hodně skvělých zážitků na dalších keškách. Jo , a nechte FTFfka někdy taky ostatním…[;)]

No vy jste se ale rozjeli… na podzim to vypadalo jako že jo a ne a najednou je tady stovečka… Moc gratuluju, těším se na setkání v Táboře, kde zase taneční akci změníme ještě s Homolkovými na event! Tak šup šup na stovku další… ještě vám tu pár kešek zbývá [;)]

Gratulace  ke krasnemu kulatemu cislu hodne FTF do dalsi stovky.