Ahoj geobando...
chtěl jsem se zeptat..mátě někdo nějaké zkušenosti s měněním nicku na GC.com? je to vůbec nějak reálný? - samozdřejmě s převedením veškerých informací ohledně dané osoby na nový nick.
Ahoj geobando...
chtěl jsem se zeptat..mátě někdo nějaké zkušenosti s měněním nicku na GC.com? je to vůbec nějak reálný? - samozdřejmě s převedením veškerých informací ohledně dané osoby na nový nick.
NE
ne co?
nerealny, nebo bez zkušeností?![]()
[quote] qnik: ne co?:D nerealny, nebo bez zkušeností?:D [/quote]
Je to nereálné. Dříve měnit nick šlo, ale pak to zrušili. Jediná možnost je asi bohužel založit si nový a přelogovat. O jiné nevím a mám za to, že neexistuje.