New Nick??

Ahoj geobando...

 chtěl jsem se zeptat..mátě někdo nějaké zkušenosti s měněním nicku na GC.com? je to vůbec nějak reálný? - samozdřejmě s převedením veškerých informací ohledně dané osoby na nový nick.

NE

ne co?:smiley: nerealny, nebo bez zkušeností?:smiley:

[quote] qnik: ne co?:D nerealny, nebo bez zkušeností?:D [/quote]

Je to nereálné. Dříve měnit nick šlo, ale pak to zrušili. Jediná možnost je asi bohužel založit si nový a přelogovat. O jiné nevím a mám za to, že neexistuje.