New Solution for Locationless Caches - Coming Soon!

“New Solution for Locationless Caches - Coming Soon!”

Haggaeusi, můžeš něco prozradit z této nové připravované featurky? Nebo někdo ostatní? Nečetli jste něco ve fórech na GC.com?

To zapomneli updatnout text, new solution je uz od podzima waymarking.

Hmm, tak to je věčná škoda, doufal jsem že se locationlessky zase vrátí do bodování :frowning: