Neznáte někdo: asop, nebo To_neres?

asop vyzvedl můj TB, asopůvprofil, a podle všeho s GC začal, vyzvedl TB a GC ho přestal bavit…
na mail nereaguje…
podle všeho přátelí s To_neres…
neznáte je někdo?

Díky moc za jakékoliv info…

Hmmm, dopadl jsem stejně s HUSUPASK4.

husopask4 bude někde odsud od MB.Doporučuju zkusit kontaktovat "comparare",nebo "Buick1",či "sa61ttarius",jelikož spolu tady v okolí MB keškovali.

Díky moc. Zkusím.

Trochu jsme zaintervenovali na správných místech a nakonec to vypadá dobře.Gc to vzal to přes naší keš a už snad cestuje…:wink: