Možná dělám něco špatně ale nezobrazují se mi na mapě střední evropy ani evropy ulovené keše mimo ČR. Proč? Pokud to tak má být k čemu tyhle mapy tady jsou jen proto aby bylo vidět jak je ČR malá či co? Díky za odpověď Láďa
Nediv se Pepovi, ze ti da takovou strucnou odpoved. On totiz (ne)musi donekonecna nekomu odpovidat, ze geocaching.cz ma databazi CESKYCH cachi, a ze nalezy mimo CR jsou videt, jen kdyz je tam nahrajes i se souradnicema (to se da dostat z geocaching.com nejakym PocketQuery, pokud jsi platici.)
Ano, zde je pouze mapa keší v ČR (a to ještě s upravenýma souřadnicema). Mapa keší celého světa včetně ČR je na domácím serveru geocachingu, tj. na geocaching.com.
Díky, kdysi jsem se na to ptala a nikdo mi neodpověděl…
Nevyplatilo by se tuto informaci přidat k návodu jak nahrát nálezy do mapy? (Který je jinak výborný, díky za něj :))