nevíte někdo, proč se mi v režimu Automotive před kruhovými objezdy Oregon 300 (s mapou Topo Czech 2) vždy úplně vypíná? V ostatních režimech to nedělá. Dík.
Co se ti vypina?
Jestli Oregon, tak je to chyba v cestine u nejake starsi verze fw…
máme dost podobný problém, taky se nám oregon pravidelně před kruhovým objezdem vypíná. Máme typ softvaru 2.20 (2.42)
Aktuální FW je 3.20, takže bych doporučil updatovat jak FW, tak češtinu. ![]()