Niceni prirody? Nebo neznalost?

Predchozi tema "Ničení přírody" zavreno, ale

V teto chvili mit dve nalezene a jednu zalozenou? Vidim to na na neznalost. "Pravidla prisla az po zalozeni?" :o Upravu stromu v CHKO radeji nekomentuji. Ale slova "vyhrabu" a "kopnu ze strane" zni zase zajimave. Idealni chovani v prirode!

To opravdu musíš otevírat nový flame, chvilku poté co autor toho minulého rozumně to téma uzamknul?
Shodli jsme se, že autor to přehnal, uznal svojí chybu a víc toho nezvládneme. Navrhuju to tohle taky zamknout.

Jak psal Arogant, toto už tu bylo, tak to flame radši zamkni, nemá cenu znovu řešit co je v podstatě vyřešeno.

Také mi připadá, že tohle nesouvisí s pravidly geocachingu, ale se zdravým rozumem :frowning:

S pravidli geocachingu to nesouvisí. Je to sice druhá keš nastejným místě, ale proč ne. Terén i obtížnost jsou u ni taky nadhodnocený, ale to taky neni preoblém. Celou dobu šlo jen o ten strom. A to se vanek.cz nemuze vymlouvat že mu pravidla přišla až po založení.
Takže vanku.cz neřeš keš, zkus zachránit strom a bude po problému.