Možná se Vám toto téma bude zdát naprosto blbé, ale potřebuju poradit, mam nick xjoeyx, ale zdá se mi takovej blbej, protože tam jsou ty x-ka, na druhou stranu mam uz 23 nalezených kešek + 4 geocoiny a 1 vlastní založenou kešku, newim jesi si mam založit novej nick nebo si nechat tenhle, chtěl bych Váš názor na tenhle nick:-D díky
Hm, ale zkuste jej pak vyslovit, nebo takového cachera v reálu oslovit. To je pak někdy takový nick dost na obtíž…
Nick samozřejmě může být zajímavý i hezký, ale hlavně by měl být vyslovitelný. Takové nicky, jako “B384KLZ”, “–|drx|–” a podobné způsobují někdy problémy, když máš někomu slovně vysvětlit, že na té a té keši byl právě “KD7RGP” a napsal o tom to a to… A ještě zajímavější, když takového “nicka” potkáš na eventu nebo u keše a on se ti snaží představit.