Nick, nick, nick:-/

Možná se Vám toto téma bude zdát naprosto blbé, ale potřebuju poradit, mam nick xjoeyx, ale zdá se mi takovej blbej, protože tam jsou ty x-ka, na druhou stranu mam uz 23 nalezených kešek + 4 geocoiny a 1 vlastní založenou kešku, newim jesi si mam založit novej nick nebo si nechat tenhle, chtěl bych Váš názor na tenhle nick:-D díky

myslim, ze si muzes jen zmenit nick v profilu a vse ti zustane…

menit nick uz nejde
muzes si zamozrejme vytvorit novy nick, znovu to prologovat, ale s TB a coinama to bude slozitejsi, asi to budes muset ozelet

stačí napsat majiteli TB, atť pošle číslo kvůli změně nicku - rozhodně je lepší se rozhodnout pro změnu hned, než až těch TB bude 30 :slight_smile:

Mně se ten nic líbí, sice je trochu hůř zapamatovatelný, zpaměti bych ho nenapsal, ale když ho vidím , vím o koho jde:)

Hm, ale zkuste jej pak vyslovit, nebo takového cachera v reálu oslovit. To je pak někdy takový nick dost na obtíž… :slight_smile:

Nick samozřejmě může být zajímavý i hezký, ale hlavně by měl být vyslovitelný. Takové nicky, jako “B384KLZ”, “–|drx|–” a podobné způsobují někdy problémy, když máš někomu slovně vysvětlit, že na té a té keši byl právě “KD7RGP” a napsal o tom to a to… A ještě zajímavější, když takového “nicka” potkáš na eventu nebo u keše a on se ti snaží představit. :smiley:

Ještě, že tyhle problémy nemusím řešit :slight_smile: