V cachemape je cudlik Night Vision. Pekne jsem si ho pocvakal, vypada to hezky, ale nejak me nenapada, k cemu je to dobre. Ze by se tam treba zobrazily jen cache s atributem Recommended at night, to se nezda… :] Pouzivate to nekdo? Tak mi natvrdlemu reknete, k cemu to je. Nebo je to jen legracka pro zpestreni? (Pozn. : verim ze kazdy ma sem tam narok na hloupy dotaz :]] )
Viz Night Vision.
Na vlastni oci jsem to nevidel, asi to funguje jen v nekterych browserech.
Jojo jenom v mrkvososftim IE. Asi to bude kvuli tomu zvyrazneni cachi. V astronomickych pocitacovych mapach to sice bezne byva kvuli neoslnovani pozorujiciho hvezdare, ale to asi nebude tenhle pripad ![]()
Tuhle funkci má i ttqv. Bude to asi vhodné pro použití např. v noci, aby tě to neoslňovalo.