No tak uz nic ...

No tak uz nic, GPS nakonec doslouzila, vyreklamoval jsem ji a vymenil za bezdratovyho asuse … to je luxus, gps nekde zahozenou navrchu baglu a jede to bajecne … a az me nastve, tak ji muzu zahodit a pritom merit, jak rychle leti … :slight_smile: