Je to sice narychlo, ale dnes v 18h vyrážíme (prozatím já, Graphix, Echo_snp a část BarbieTeamu) na tuto noční cache. Tma už jistě bude po posunu času dost, čili kdo se chce přidat, ať neváhá a je v 18h na start.souřadnicích. Znáte to: Je nás víc, nebojíme se vlka nic
Ale Dáine, včera jsem v 18h byl venku a tma už celkem je. Ale chápu tvé úsměvy-zjevně nevěříš, že nám nejde o FTF, čili preventivně vyrážíš v 17:45, co
nene kdepak, ja jsem chtel cihat na tmu uz v 17:00 (tak realny cas, jak se tam dostanu z prace), ale nikdo tam takhle brzo se mnou nechtel jit no a sam tam prece za tmy nepolezu
Tak odlov se zadařil, bylo to super dobrodružství, všem doporučuji. Odlov proběhl s Graphixem, pánskou částí BarbieTeamu, Echem_snp, PaBou, MyKesem, MadDogTeamem s Phalkou. No a i autor si nenechal naše snažení uniknout a u finálky se pak také objevil