Noční můra - dnes v 18h

Je to sice narychlo, ale dnes v 18h vyrážíme (prozatím já, Graphix, Echo_snp a část BarbieTeamu) na tuto noční cache. Tma už jistě bude po posunu času dost, čili kdo se chce přidat, ať neváhá a je v 18h na start.souřadnicích. Znáte to: Je nás víc, nebojíme se vlka nic :slight_smile:

Odkaz na listing: [cache]GC16YK0[/cache]

Tak šťastný lov, my se tam dostaneme nejdřív o víkendu. :frowning:

ale tak uz v 6? neni to moc brzo? to se tolik bojite? :wink: :smiley: (im only joking)

Ale Dáine, včera jsem v 18h byl venku a tma už celkem je. Ale chápu tvé úsměvy-zjevně nevěříš, že nám nejde o FTF, čili preventivně vyrážíš v 17:45, co :smiley:

nene kdepak, ja jsem chtel cihat na tmu uz v 17:00 (tak realny cas, jak se tam dostanu z prace), ale nikdo tam takhle brzo se mnou nechtel jit :slight_smile: no a sam tam prece za tmy nepolezu :smiley:

Rádi tě tam Dáine v 18h uvidíme (pokud i přes ti smajlíky myslíš návštěvu přeci jen vážně :)).

jo myslim a fakt jsme tam chtel se ochomejtat uz v pet. diky za nabidku, ale uz jsme domluveny na jindy.

Tak odlov se zadařil, bylo to super dobrodružství, všem doporučuji. Odlov proběhl s Graphixem, pánskou částí BarbieTeamu, Echem_snp, PaBou, MyKesem, MadDogTeamem s Phalkou. No a i autor si nenechal naše snažení uniknout a u finálky se pak také objevil :slight_smile:

A do háje, čtu to až teď, býval bych se moc rád přidal, příště prosím o avízo dřív než 2 hodiny před srazem :wink: