Zdravím,
POZOR : NEJDE O DOTAZ, NAOPAK O VYŘEŠENÍ PROBLÉMU
Pokud jste si někdo zakoupil model Nokia 6110 Navigator a máte v navigačním sw potíže s plánováním direktivních tras, vedoucí přes dálnice ( např. Praha - Brno, Praha - Plzeň ) v tom smyslu, že je navigace vede VŽDY mimo tyto dálnice i přes fakt, že je funkce " vyhýbat se dálnicím " vždy vypnutá, dejte vědět, poradím, jak toto odstranit. ( nechce se mi ted psát návod, třeba to ani nikoho nepotká ) . Není potřeba nechávat přehrát fw telefonu, tím se problém neodstraní.