Nokia E66 a geocaching

Pouzivate nekdo NokiiE66 kamarad se snazil instalovat smartcom gps a po nekolika pokusech to vzdal, porad nake chyby s certifikata. Co mate ve sve E66 vy?

Tak já mám E50 a měl jsem podobné problémy, lze to vyřešit certifikací toho souboru pro konkrétní mobil. Návod je na netu, vypadá složitě, ale díky němu mi fungují i naprosto běžné aplikace.

v e66 používám handy geocaching, funguje to dobře, na chuť Locify jsem zatím nepřišel.

Handy geocaching mi na E66 funguje bez problémů.
Locify se však chová poněkud záhadně.
Vše funguje bez problému až do chvíle, kdy dám navigovat.
Objeví se obrazovka se šipkou a údaji, bohužel bez jakékoli reakce
na pohyb.
Přitom nalezení polohy funguje v pohodě.
Nevíte kde může být problém?

Tady je třeba nějaký návod na certifikaci.

Ano, Locify se však chová poněkud záhadně.
Vše funguje bez problému až do chvíle, kdy dám navigovat.
Objeví se obrazovka se šipkou a údaji, bohužel bez jakékoli reakce
na pohyb.

přesně takto se to chová s Locify na E66. Zatím jsem nenašel vysvětlení.

Bohužel výše uvedený postup od 1.7. 2007 nefunguje, v konečné fázi ceritifikace na stránkách symbiansigned je odepřen přístup viz.:

Your request has failed. Reason:
Your are not enabled to request DevCerts. Please contact the system administrator.

Daleko jednodušší je udělat hack mobilu, pak jde instalovat vše, at je to s propadlým certifikátem, nebo necetrifikované..

návod je ZDE

eror404

file not found :\

Mně to funguje… ovšem adresu mi prohlížeč zkomolí na:
http://corve.kx.cz/n�vod.txt

Hack telefonu je sice prakticka vec, ale to clovek prijde o zaruku ne?

U novějších verzí fw už to nefunguje, Nokia to zablokovala.

pouze u nejnovějšého FW. Ale pro Locify není nutný hack, stačí certifikát, ke stažení na Locify.com

Jo to jo, ale CIRA to chtěl pro smartcom gps.

už jsem zticha…:slight_smile:

Je to "jen" instalace aplikace, takze se to da vsechno v pripade potreby smazat