Pouzivate nekdo NokiiE66 kamarad se snazil instalovat smartcom gps a po nekolika pokusech to vzdal, porad nake chyby s certifikata. Co mate ve sve E66 vy?
Tak já mám E50 a měl jsem podobné problémy, lze to vyřešit certifikací toho souboru pro konkrétní mobil. Návod je na netu, vypadá složitě, ale díky němu mi fungují i naprosto běžné aplikace.
Handy geocaching mi na E66 funguje bez problémů.
Locify se však chová poněkud záhadně.
Vše funguje bez problému až do chvíle, kdy dám navigovat.
Objeví se obrazovka se šipkou a údaji, bohužel bez jakékoli reakce
na pohyb.
Přitom nalezení polohy funguje v pohodě.
Nevíte kde může být problém?
Ano, Locify se však chová poněkud záhadně.
Vše funguje bez problému až do chvíle, kdy dám navigovat.
Objeví se obrazovka se šipkou a údaji, bohužel bez jakékoli reakce
na pohyb.
přesně takto se to chová s Locify na E66. Zatím jsem nenašel vysvětlení.