NOKIA LD-3W a Samsung J700

Takže obracím se sem s dotazem…koupil jsem na aukru modul Nokia LD-3W a ..mam samsungJ700 .. Na mobilu mi jde HandyGeocaching a je na něm bluetooth… neni to blbá kombinace ? nevadí , že je jiná značka telefonu než modulu ?? ?? bude to celkově fungovat ?? děkuji za každou odpoved

Vzhledem k tomu, že identický dotaz je i v poradně, a dočkal se tam většího ohlasu, tak tady zamykám.
http://www.geocaching.cz/forum/viewthread.php?forum_id=28&thread_id=10552&pid=129296#post_129296