Když děláte novou cache, dávate do ní trasovatelné předměty rovnou a nebo se tam s nimi vrátíte, až když je schválená?
V tomto konkrétním případu to mám velmi blízko, ale vždy to tak nebude …
Když děláte novou cache, dávate do ní trasovatelné předměty rovnou a nebo se tam s nimi vrátíte, až když je schválená?
V tomto konkrétním případu to mám velmi blízko, ale vždy to tak nebude …
Davam ich rovno, cache sa snazim robit tak aby schvalene boli a keby som to nahodu nezvladol a cache z nejakeho dovodu schvalena byt nemoze (trebars v rovnakom case niekto spravil cache 10 metrov odtial a poslal report skor), tak ju musim ist aj tak vyzdvihnut a zrusit.
Druha otazka je, ci ich zalogovat do cache rovno alebo az po schvaleni. Argumentom je, ze kazdy, kto ma dotycny predmet vo watchliste, sa dozvie o existencii cache, ktora este nie je publikovana. La ich logujem rovno, lebo sa sice dozvie, ale bez suradnic a popisu, co mu je na nic (v zasade suradnice sa zistit daju ak si owner toho trackable, ale s popisom aj tak nic nenarobis).
Je to moje první MULTI, tak jsem TB zatím nechal doma.