"Ruská expedice Arktika 2007 dosáhla dna Severního ledového oceánu pod severním pólem. Podle agentury Itar-tass dosedla miniponorka na dno v hloubce 4261 metrů v 10:08 středoevropského letního času. Má ho prozkoumat a na důkaz prvenství tam umístila kovovou schránku s ruskou vlajkou."
Kdo bude mít FTF??? ![]()