Nová keš na severním pólu :-)

"Ruská expedice Arktika 2007 dosáhla dna Severního ledového oceánu pod severním pólem. Podle agentury Itar-tass dosedla miniponorka na dno v hloubce 4261 metrů v 10:08 středoevropského letního času. Má ho prozkoumat a na důkaz prvenství tam umístila kovovou schránku s ruskou vlajkou."

Kdo bude mít FTF??? :smiley:

PaBa

Jsem to chtel napsat, ze urcite sedel v te druhe ponorce (byly dve), ale tak drzej jeste nejsem :slight_smile: