nova Navicache

Vsiml jsem si ze mame v CR novou cache - navicache.

http://www.navicache.com/cgi-bin/db/displaycache2.pl?CacheID=6484

Kdo bude mit FTF? :))

Hmmm, Bořeň - to je krásné místo, škoda že to GiramonDo nedal na Geocaching.com. No, to nevadí…ono na Bořeň taky jednou dojde :-). Navicache osobně ignoruji, jde o další třístění geocachingu…

No jo, mikro, to bych dokázal taky… Totiž aby bylo jasno, minulé léto jsem tam nahoře byl, ale nějak se mi nezamlouvalo žádné místo na pořádnou cache. Ale jinak neváhejte a jeďte, je tam vážně moc hezky. Já jsem zítra v Praze, navečer musím ještě asistovat u vzpomínky na padlé osvoboditele, takže na FTF to z mojí strany nevypadá. :frowning: