Ve středu 16.4. se objevily nové verze builderu a playeru (pro PDA)
Builder má stále status Alpha ![]()
V builderu mne zaujalo:
- direktiva --#NoParse#–
- oprava OnResume
Novinky v playeru:
- lze přepínat zobrazení jednotek (už i metry !)
- mapa zón
ZCh
Ve středu 16.4. se objevily nové verze builderu a playeru (pro PDA)
Builder má stále status Alpha ![]()
V builderu mne zaujalo:
Novinky v playeru:
ZCh
Pátek 18.4. - opět nové verze builderu a playeru s drobnými změnami
ZCh
29.5. nová verze… jsem jediný komu připadá, že se patlají v detailech a zásdnější problémy typu kompatibilita neřeší ?
zajímalo by mě jestli má někdo informace, jak to po skoro třičtvrtě roce vypadá s vývojem… trošku jsem se koukl po problematice wheriga a jak vidím místo toho aby do tohohle nadějného a sympatického konceptu vrazili co nejvíce sil, nějak to ustrnulo na mrtvém bodě… netušíte zda se někdy v brzké době chystají vydat řádně vylepšenou verzi builderu? či jestli se na tomto poli vůbec něco podniká? (nějaká open source iniciativa…) .. z toho co jsem pochytil je v nynější době programování cartridge věc nejen o šikovnosti ale především o nervech, jak se vypořádat se zabugovaným builderem… možná se mýlím pak mě opravte… díky
Poslední informace, co vím z wherigo fóra já, je, že SNAD uvolní builder jako open-source, což by bylo absolutně nejlepší řešení. A navíc nejrychlejší.
Navíc tu pokud vím paralelně vzniká projekt Earwigo, které spočívá ve webovém builderu. Tento projekt vymyslel někdo zvenčí Groundspeaku a snad se na něm podílí i náš Matějčík. A něco jsem zaslechl i o tom (ale to mi možná kolegové vyvrátí), že Groundspeak jej možná zařadí jako oficiální builder…
Každopádně, toto jsou všechno jen sliby, spekulace atd., GS obecně na čemkoliv dělá strašně pomalu, viz jen už 2 roky slibovaný Fénix = Geocaching 2, takže bych se nijak zvlášť netěšil…
P.S. Měl jsi být na dnešním wherigo eventu a dozvěděl by ses, jak je to s těmi nervy při vytváření cartridgí ![]()
Nebudu vyvracet, ale pouze potvrzovat - zde je oficiální vyjádření samotného šéfa Jeremyho.
tak díky… podívám se jak je to s tím webovým builderem… jinak máš pravdu, uvolnění jako open source by asi bylo to nejlepší co by se wherigu mohlo stát…
a že sem se nemoh účastnit eventu mě mrzí, žel a) do prahy je to z brna na otočku drobet z ruky b) i kdyby, měli ste tuším plno a já na něj kápnul pozdě… ![]()
Můžu se zeptat, co je to ten Fénix?
Já slavnostně prohlašuji, že s tím nemám nic společného ![]()
Olivin napsal/a:
Můžu se zeptat, co je to ten Fénix?
Nevšimnul jsem si dotazu - projekt Fénix, resp. Phoenix má být kompletně překopaný gc.com, je to označováno jako Geocaching verze 2.
Změny:
Každopádně tyto informace pocházejí z prosince 2007 a stále nic, plán byl do poloviny následujícího roku ![]()